Геліосистема – підігрів води від сонця

Увеличить текст  Уменьшить текст Добавлено: 2018-02-08
Геліосистема – підігрів води від сонця
Геліосистема
Геліосистема – це певний комплект обладнання, призначення якого в перетворенні енергії сонця на теплову. Використовують її для підігріву води і опалення. Установка складається з бака, колектора і рами, на якій останній кріпиться. Працює система за дуже простою схемою – в сонячному колекторі відбувається підігрів води, а отримана енергія нагромаджується в баку.
Переваги геліосистеми ГВП
Серед головних плюсів можна відмітити:
вигідність – повна окупність відбувається протягом 1-3 років;
високий рівень ККД – майже 95 відсотків;
може працювати при температурі від -30 до +60 градусів, що дозволяє використовувати обладнання по всій території України;
вода нагрівається навіть від розсіяного світла, що дуже важливо для північних і західних регіонів країни;
обладнання працює без збоїв протягом 25 років;
економія на купівлі електро- і теплоносіїв.
Геліостанції для підігріву води
Розвиток технологій привів до того, що з’явилися пристрої здатні акумулювати сонячне світло і тепло і направляти отриману від цього енергію на підігрів води. Після цього через систему гарячого водопостачання вона надходить безпосередньо споживачеві через систему ГВП.
Для літнього душу найчастіше використовують елементарні термосифонні колектори, які нагріваються від сонячного тепла. Такі система є повністю готовими, обладнані акумуляційним баком. За допомогою сонця в них нагрівається вода, яка після цього постачається в кран. Для того щоб прискорити нагрівання води, можна встановити додатковий ТЕН, який працюватиме уже на електроенергії.
І хоч у термосифонних колекторів є безліч позитивних моментів, можна знайти і певні недоліки. Головним із них є залежність від пори року – їх неможливо ефективно використовувати при морозній температурі. А от весною, літом і восени такі пристрої допомагають економити немалі гроші, які довелося б потратити на електроенергію і обігрів дач, санаторіїв, пансіонатів чи інших будівель.
Щоб позбутися залежності від сезону, варто використовувати вакуумні та плоскі колектори.
Плоский колектор – це панель прямокутної форми, герметична і закрита склом підвищеної міцності. Основним елементом такої конструкції є пластина, яка поглинає інфрачервоне випромінювання. Під пластиною розташовані трубки із міді або алюмінію. Всередині трубок знаходиться рідина, яка не замерзає. Через це плоский сонячний колектор можна використовувати зимою, але її ефективність в цей період недостатньо висока, так як значна частина тепла втрачається.
Менше всього від погоди залежать вакуумні колектори. Їхня будова трохи нагадує термос – всередині скляної труби (вакуумної) розташована трубка, яка може поглинати тепло. Вакуумні колектори володіють такими перевагами:
ефективні в будь-який сезон;
володіють міцним корпусом, що дозволяє їм залишатися цілими навіть пісня граду;
монтаж відбувається дуже просто.
         25
 
 
 

 

 
 
Разделы
 
 
Новые
 
 

  Компании     Объявления     Производители     Новости     Работа     Мероприятия     Прайс-Листы     Видео     Статьи   

 
Главная | Контакты | Аккаунт VIP | Блог | Карта сайта | RSS