Поліпропіленові мішки 55х90 48 гр.

Оригинал изображения
Цена: 4.10 руб/
Наличие товара: В наличии
Регион: Украина Хмельницкая область Дунаевцы
Добавлено: 2018-08-13 12:09
Изменено: 2018-09-05 11:15
Просмотров: 13


Задать вопрос


     
Контакты продавца

Поліпропіленовий мішок, високої якості, виготовлений по найсучасніших технологіях. Тому наша упаковка відповідає усім потребам сучасної продукції, такої як: борошно, кам’яне вугілля, різних видів круп, пшениці і всіх сипучих матеріалів.

Наш продукт унікальний тому що в першу чергу ми на ринку вже понад 18 років і ми володіємо широчезною інформацією по поліпропіленовій упаковці і  під час того коли клієнт розповідає про продукцію якою він займається, ми вже розуміємо яку упаковку йому потрібно і ми зможемо допомогти підібрати упаковку найбільш підходящу, для вашої продукції.

Особливість нашої компанії в тому що ми можем нанести логотип вашої організації і всієї контактної інформації, яку ви забажаєте бачити на  упаковці. Ми надаємо можливість  приймати участь у створенні логотипу і враховуємо  усі побажання.

Наша компанія завжди відкрита для спілкування зі своїми клієнтами та звертаємо увагу на відклик наших клієнтів.

Упаковка яку ми вам пропонуємо, володіє:

1.          Високою міцністю. Завдяки найновішим технологіям, тому мішки не порвуться у самий не підходящий момент при упакуванні чи транспортуванні.

2.          Довговічністю та надійністю. Упаковка стійка до низьких та високих температур. Ми турбуємось про своїх клієнтів і розуміємо що клієнту потрібен мішок який може бути використаним не один і кілька раз.

3.          Повітропроникністю.  Завдяки структурі  плетіння  поліпропіленової нитки, мішки володіють  повітропроникністю, що гарантує безпеку та свіжість вашого продукту.

 Наш продукт забезпечить безпеку вашій. Тому ,ви, вибравши нашу упаковку, можете не хвилюватись за свій товар, при транспортуванні і зберіганні. 

 

 
Прайс-Листы этого продавца
    Пока нет информации
Новости этого продавца
Пока нет информации
Видео этого продавца
Пока нет информации
 
Все...  Отзывы   (Всего 0)
 

  Компании     Объявления     Производители     Новости     Работа     Мероприятия     Прайс-Листы     Видео     Статьи   

 
Главная | Контакты | Аккаунт VIP | Блог | Карта сайта | RSS