Дать объявление

Перевезення вантажів під температурним режимом

Перевезення вантажів під температурним режимом   
12:14 / 07.03.2020      349             Перевезення вантажів під температурним режимом

Послуги з перевезення вантажів, стають необхідними багатьом підприємствам в період активного економічного розвитку країни. Практично кожному виробнику, доводиться розширювати збут своєї продукції, налагоджувати співпрацю і вести освоєння нових ринків збуту в країні і за кордоном. Необхідність доставки продукції партнерам, змушує звертатися в компанії, що займаються вантажними перевезеннями.

Щоб перевезти швидкопсувні вантажі, достатньо звернутися до компанії ПП «Транс-Атлас», яка пропонує даний вид послуг. Таким чином, компанією забезпечується перевезення швидкопсувних вантажів як по Україні, також і, за кордон. Така співпраця має певне значення для багатьох компаній. Тепер, в перевезенні швидкопсувних вантажів можна скористатися пропозицією компанії, що забезпечує необхідний сервіс і якість.

Сервіс та послуги компанії
Компанія ПП «Транс-Атлас» пропонує все необхідне для перевезення швидкопсувних вантажів. Найчастіше, до цієї категорії вантажів, відносять продукти харчування, напівфабрикати і продукцію переробки, свіжі овочі і фрукти. У перевезенні таких вантажів, необхідно забезпечити спеціальний температурний режим, транспортування вантажу при заданій температурі. Завдяки пропозиції компанії, можна забезпечити успішне вирішення завдання в перевезенні швидкопсувних вантажів.
Для перевезень, компанією використовується спеціальний вантажний транспорт, а також, вагони-рефрижератори. Підібрати тип транспорту для забезпечення перевезення можна в залежності від партії і обсягів вантажу, кількості місць. Компанією пропонується попереднє консультування та повне сприяння в підготовці вантажу для відправки. Доставка виконується в точно визначений термін.
Рефрижераторні вантажні перевезення, які пропонує компанія, будуть актуальні для багатьох галузевих підприємств, сільськогосподарських виробників, а також, переробної промисловості.

Перспективне партнерство
Виробникам, які не можуть забезпечити самостійну доставку вантажів, завжди доводиться підбирати партнера серед компаній-перевізників. Безпосередня співпраця з компанією в сфері вантажних перевезень, дозволяє:
  • Ознайомитися з послугами та сервісом перевізника.
  • Можна скористатися послугою вантажних рефрижераторних перевезень.
  • Доставка вантажів пропонується по країні і за кордон.
  • Пропонується постійне співробітництво у сфері перевезень і доставки вантажів.
  • Партнерам гарантується індивідуальний підхід, вигідне партнерство.

Таким чином, підприємствам країни пропонуються рефрижераторні вантажні перевезення різної тоннажності. Спочатку можна скористатися консультацією фахівця компанії або залишити заявку на сайті.