Дать объявление

Молоко екстра-класу від виробника

Молоко екстра-класу від виробника   
     766             

Молоко екстра-класу від виробника

Сільське господарство, являється однією з найбільш розвинених галузей України. Аграрний бізнес, дозволяє активно розвиватися багатьом підприємствам, забезпечуючи як внутрішній ринок країни, також, відправляючи продукцію на експорт, стаючи активними учасниками зовнішньоекономічної діяльності.

Молоко екстра-классу можна придбати безпосередньо у виробника. Таке молоко користується високим попитом в сфері переробки молока і виробництва молочної продукції. Працюючи безпосередньо з виробником, можна забезпечити сировиною власне виробництво, сферу переробки молока.
Нажаль, сьогодні виробництво молока в Україні, стрімко знижується. Переробним підприємствам, досить складно забезпечити виробництво сировиною. Якщо безпосередньо співпрацювати з виробником, можна забезпечити стабільну роботу підприємства в плані забезпечення сировиною і власного виробництва.

Пропозиція підприємства ТОВ «Молоко Вітчизни»

Закуповувати молоко екстра-класу можна безпосередньо у виробника. Компанія знаходиться в Сумській області, має власну ферму, молочне виробництво. Щоденне виробництво молока, оцінюється в 62 тони. Скористатися пропозицією безпосереднього співробітництва з виробником можуть всі причетні до цієї справи, сфери переробки і виробництва.

Продукція підприємства повністю відповідає основним європейським стандартам. Виробником гарантується 100%-ва якість молока. В продукції повністю відсутні антибіотики. Таке молоко можна використовувати для виготовлення різної молочної продукції, також, для переробки.
Також, виробником пропонуються на продаж нетелі від племінних корів голштинської породи. Сільськогосподарські підприємства, які працюють в сфері вирощування сільськогосподарської продукції, можуть також придбати компост.

Перспективне і вигідну співробітництво

Розвивати власне виробництво не так просто. Найчастіше, доводиться шукати постачальника продукції або сировини. Натуральне молоко екстра-класу в Україні користується неймовірно високим попитом. Пряма співпраця з виробником, дозволяє:

  • Закуповувати молоко безпосередньо у виробника.
  • Купувати якісне молоко екстра-класу.
  • Забезпечити стабільні поставки молока на виробництво.
  • Вигідно купувати молоко за оптовою ціною.
  • Зацікавлені компанії можуть придбати іншу продукцію підприємства.


Молоко високої якості, буде користуватися все більш високим попитом в Україні. Співпраця з надійним виробником і постачальником, забезпечить стабільну роботу підприємства, а також, вигідні перспективи розвитку.


 
 
 
 
Метки: молоко