Дать объявление

Бренд: Семагро

  • Компания: Семагро
  • Официальный сайт производителя: http://semagro.com.ua
  • Тел: +380994818101
  • Регион: Украина, Харьковская область, Харьков
  • Просмотров: 51
  • Добавлено: 2019-02-04
Описание

ТОВ «Семагро» є вітчизняним виробником оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур. Ми працюємо на ринку насіння з 2001 року, є членами Ассоціації  «Українське насіннєве товариство», Громадської спілки «Асоціація «Селекції та насінництва соняшнику»

Наші задачі: забезпечення українських виробників високоякісним сертифікованим насінням сучасних продуктивних, адаптованих  гібридів соняшнику , кукурудзи, сортів сої, зернових, бобових та інших с/х культур, вирощеним  з  дотриманням технологій вирощування та правил ведення насінництва.

Наше насіння вирощується на базі господарств, розташованих в Харківській, Київській, Полтавській, Одеській, Кіровоградській, Сумській областях та проходить доробку на власному насіннєвому заводі, оснащеним  обладнанням  виробництва  HDTHaus Der Technik,  із застосуванням кращих препаратів для захисту від хвороб, шкідників, стимуляторами росту,  мікро- та макроелементами.

Наші принципи роботи: чесність, відкритість, строгі  етичні норми, грамотна маркетингова політика, бездоганна якість, відповідальність за наші продукти и технології, які  ми пропонуємо до використання. Працюючи на кінцевий результат,докладаємо максимум зусиль для побудови довгострокових відносин з нашими партнерами.

Наші спеціалісти: ми маємо команду фахівців високого рівня, завжди готових надати детальні грамотні консультації на всіх етапах виробництва с / г культур, системи захисту рослин, доробці насіння.

Наша співпраця: з 2001 року ми плідно співпрацюємо з науковцями                 ІР ім. В.Я. Юр`єва НААН, м. Харків по впровадженню в виробництво кращих досягнень в селекції соняшнику, кукурудзи, сої, озимої та ярої пшениці, тритікале, ячменю. Продовжується співпраця з Всеукраїнським науковим інститутом селекції (ВНІС), іншими науковими закладами та вченими – селекціонерами.

Наші досягнення: кожного року ТОВ «Семагро» забезпечує надходження до українських аграріїв високоякісного насіння кращих сортів та гібридів соняшнику, насіння супереліти та еліти зернових культур та сої. Високий потенціал, закладений в нашому насінні  дозволяє навіть  в роки з важкими погодно-кліматичними умовами отримати не просто гідні, а дійсно високі врожаї.

 
 
Смотреть все >Продукты бренда
     Пока нет информации Разместить свои товары  
 
 
0 Смотреть все >
Комментарии
 Другие производители
 
 
Agroprim.com
ТОВ «Семагро» є вітчизняним виробником оригінального, елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур. Ми працюємо на ринку насіння з 2001 року,   Главная    Мобильная версияСоздать сайт    Карта сайта    О портале    Написать нам письмо   Партнеры       Блог    Продвижение    Реклама    RSS        
© Agroprim.com. Все права защищены. Копирование информации допускается только с прямой гиперссылкой в виде: Источник: https://agroprim.com